Bets10 Türk Pokerinde 500 TL Nakit Veriyor

Türkiye’de en çok sevilen oyunlarından bir tanesi hiç kuşkusuz Türk Pokeridir. Pokerciler Texas Holdem’den sonra Türk Pokerini yeni bir akım olarak görüp, dünyanın her noktasında oynamaya başlamıştır. 

Bets10 kullanıcılarının poker oynayıp, kazançlarına kazanç katabilmesi için 500 TL nakit hediye vermektedir. Eğer sen de hala daha bu fırsatı duymadıysan yazımı okumaya devam et.  Bets10 sayfasında kampanyasını şu şekilde yayınlamıştır. 

TÜRK POKERİ OYNA, 500 TL NAKİT BİZDEN

Eski Güzel Günlerin Pokeri, Türk Pokeri Bets10’da.
Üstelik 500 TL Nakit bizden sana hediye.
Kampanyaya katıl ve Türk Pokeri oyna. Kazandıkça nakit biriktir, 100 TL oldukça hesabına nakit geçsin, hem de tam 5 defa!
Tek yapman gereken Bets10’da Türk Pokeri oynamak. Sen de katıl ve hemen kazanmaya başla.

Kampanya Kuralları

Kampanyaya dahil olabilmek için Kampanyaya Katıl butonuna tıklamalısınız. Kazanç hesabınıza anında geçmez, öncelikle Türk Pokeri bölümünde yeterli miktarda poker puanı toplamanız gerekmektedir. Bıraktığınız her 1 TL katkı 1 poker puanına eşittir. Kampanyaya katıldıktan sonra Poker Puanlarınızın durumunu Hesabım>Bonuslar sayfasının alt tarafında bulunan aktif bonuslar kısmından takip edebilirsiniz. Poker ödülüne hak kazanmak için toplamanız gereken puan miktarını, ve bu puanların yüzde kaçını topladığınızı hesabım sayfasından, aktif bonuslarım bölümünden takip edebilirsiniz Her 400 TL katkı bıraktığınızda hesabınıza 100 TL geçmektedir. Bu işlem 5 sefer tekrarlanacaktır. Kampanya dahilinde kazandığınız meblağı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Türk Pokeri Nasıl Oynanır?

Türk pokerini oynamak içim en az 2 en çok 5 oyuncuya ihtiyacınız vardır. Kullanılarn Kartlar; 

2 oyuncu için: A-K-Q-J-10-9
3 oyuncu için: A-K-Q-J-10-9-8
4 oyuncu için: A-K-Q-J-10-9-8-7
5 oyuncu için: A-K-Q-J-10-9-8-7-6

Türk pokerinde el üstünlükleri : Floş Royal, Floş, Minör Floş, Kare, Renk, Ful, 3’lü, Kent, Minör Kent, Döper, Per ve Tekli yani Yüksek Kart’dır. Türk Pokeri hakkında detaylı bilgi almak için TIKLA.

Bets10 Kazandırır.

Hakkında admin

Bir cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak. Required fields are marked *